Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2021 19:32
Horizon Forbidden West
967V

Horizon Forbidden West na nowych ujęciach. Twórcy przybliżają prace nad grą

Guerrilla Games nie marnuje czasu i studio opublikowało nowy materiał z Horizon Forbidden West. Film skupia się na przedstawieniu kompozytorów odpowiedzialnych za udźwiękowienie przygody, ale na materiale mamy okazję spojrzeć na kilka nowych ujęć z historii Aloy.

Horizon Forbidden West nadal nie posiada ostatecznej daty premiery, ale Guerrilla Games coraz chętniej przedstawia grę. Dzisiaj otrzymaliśmy mnóstwo nowych informacji o produkcji, wcześniej zobaczyliśmy gameplay, a teraz mamy okazję zobaczyć kompozytorów, którzy opracowują soundtrack do nowej przygody

Już w pierwszej opowieści Aloy mogliśmy wsłuchać się w kilka świetnie zrealizowanych utworów i pewnie nie inaczej będzie w kontynuacji. Horizon Forbidden West zaprowadzi graczy do zupełnie nowej krainy, ale pewnie podczas walk będziemy mogli wsłuchać się z w szereg budujących dzieł, które będą zachęcać fanów do rywalizacji czy też samej eksploracji.

Na filmie zobaczycie kilka ujęć z Horizon Forbidden West, które pokazują tytuł zmierzający wyłącznie na PlayStation 5 i PlayStation 4.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Sony Interactive Entertainment