Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2021 16:00
Kenau Cyberpunk 2077
4073V

Cyberpunk 2077 posiada oficjalny „wskaźnik awaryjności”. Studio pokazało wykres stabilności

CD Projekt RED wciąż pracuje nad poprawą działania Cyberpunka 2077 i już wkrótce ma pojawić się kolejna aktualizacja, która poprawi działanie gry na różnych urządzeniach. Jak się okazuje, studio przygotowało nawet specjalny wykres, który pokazuje wskaźnik awaryjności produkcji.

CD Projekt potwierdził wczoraj chęć dalszej pracy nad Cyberpunkiem 2077, a jednocześnie studio potwierdziło prace nad kolejnymi projektami – już teraz w pre-produkcji znajdują się gry z segmentu AAA. Możemy nawet śmiało podejrzewać, że jedna z tych pozycji to nowa przygoda w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

W niedalekiej przyszłości pojawi się nowa łatka do Cyberpunka 2077, która powinna poprawić działanie pozycji i pewnie sytuacja wpłynie na „wskaźnik awaryjności. CD Projekt RED przygotował specjalny wykres, który pokazuje, jak zmalała liczba błędów (crashe) przez kolejne aktualizacje.

Studio mogło przygotować taką grafikę, by pokazać inwestorom, że prace deweloperów nie idą na marne – choć trzeba przyznać, że jest to niecodzienna sytuacja. Mieliście w ostatnich tygodniach okazję zagrać w Cyberpunka 2077 na konsolach?

Cyberpunk 2077 posiada oficjalny wskaźnik awaryjności

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/06/cyberpunk_2077_crash_rates_charted_in_official_cdpr_graph

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077