Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.05.2021 14:04
GTA 5 praca w Rockstar
3295V

GTA 5 przepustką do pracy w Rockstar. Fan został zatrudniony przez studio

GTA 5 cieszy się olbrzymią popularnością, a wielu graczy spędza wolny czas, by nie tylko biegać po mieście i wykonywać kolejne misje, ale w tytule Rockstar nie brakuje fanów, którzy chętnie tworzą materiały wideo w grze. Jedna z takich osób została zatrudniona przez deweloperów.

Częścią podróży jest jej koniec” – tymi słowami rozpoczyna wiadomość do swoich widzów autor materiałów z kanału Logic Films, który potwierdza, że po sześciu latach przygotowywania filmów z GTA 5, został zatrudniony przez Rockstar:

„Ta podróż Logic Films była prawie 6-letnim rollercoasterem, podczas którego przeżyłem niesamowite doświadczenia, poznałem wielu niesamowitych ludzi i nauczyłem się wielu lekcji. To będzie mój ostatni filmik tutaj w Logic Films, zanim zacznę pracować w Rockstar Games”.

Autor podziękował za „dobre i złe doświadczenia”, oglądanie jego materiałów i zaprosił do oglądania kolejnych produkcji, które zostaną opublikowane na kanale. Trudno jednak powiedzieć, na jakie prace zdecyduje się teraz autor, który zostanie pewnie zatrudniony do pracy przy materiałach promocyjnych GTA 6.

Jest to bardzo ciekawa sytuacja, jednak musimy pamiętać, że tysiące graczy przygotowuje swoje filmy w Grand Theft Auto 5, a tylko nieliczni mogą kontynuować swoją pracę i rozwijać się już u boku najlepszych w naszej branży.

Warto przypomnieć, że ostatnio twórcy GTA otworzyli wytwórnię płyt oraz Take-Two szykuje odświeżenia znanych pozycji, więc część graczy ma nadzieję na porty starszych odsłon Grand Theft Auto.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grand Theft Auto 5 Grand Theft Auto V gta 5 rockstar Rockstar Games Rockstar North