Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.05.2021 17:18
Resident Evil Village z perspektywą zza pleców. Fan przygotował mod TPP
2244V

Resident Evil Village z perspektywą zza pleców. Fan przygotował mod TPP

Nie wszyscy fani zadowoleni są z nowego kierunku serii Resident Evil. Jednym z powodów narzekań jest przedstawienie akcji w trybie FPP. Dlatego też pojawiła się modyfikacja zmieniająca ten stan rzeczy.

Resident Evil Village cieszy się ogromną popularnością, choć niekoniecznie w Japonii. Tam najnowsza odsłona miała gorszy start niż choćby "siódemka". Wczoraj informowaliśmy z kolei o tym, że szykuje się nowy rekord jeśli chodzi o sprzedaż. Capcom ogłosiło, że sprzedało się już 4 miliony egzemplarzy - choć pod uwagę wzięto zarówno pudełkowe jak i cyfrowe wydania.

Kolejne odsłony od dłuższego czasu cieszą się też wszelkimi modyfikacjami. Nie mogło zabraknąć oczywiście tych rozbieranych, nawiązujących do memów, czy ogólnie popkultury. Tym razem mamy jednak do czynienia z modyfikacją, która wpływa na charakter rozgrywki.

Niejaki FluffyQuack zajął się umiejscowieniem kamery za plecami protagonisty. Efekt jego pracy przetestowało IGN, co możecie sprawdzić na poniższym materiale. Widać oczywiście pewne niedoróbki, bo brakuje tutaj bardziej dopracowanych animacji, ale to już nie jest wina moddera.

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKy1dAqELo0zrOtPkf0eTMw

Tagi: Capcom Resident Evil Village