Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.05.2021 16:01
Resident Evil Village  z gołą Lady Dimitrescu
9280V

Resident Evil Village z gołą Lady Dimitrescu. Gracze rozbierają przerażającą wampirzycę

Nie minął tydzień od premiery Resident Evil Village, a gracze już zdołali zaprezentować Lady Dimitrescu z zupełnie nowej strony. W Sieci pojawił się pierwszy grywalny nude mode, który pozwala w zupełnie inny sposób doświadczać przygody.

W piątek odbyła się premiera Resident Evil Village (sprawdźcie naszą recenzję i poradnik), a gracze już zajmują się przygotowaniem zróżnicowanych modów, które pozwolą im w lepszy sposób doświadczać przygody Capcomu.

Wystarczyło tylko kilka dni, by w Sieci pojawiła się modyfikacja, która rozbiera Lady Dimitrescu – na podstawie tej przerażającej wampirzycy oparto kampanię marketingową i jest to bez wątpienia ikona japońskiego horroru. Postać tak bardzo zafascynowała graczy, że już dzisiaj pojawiają się materiały przedstawiające przeciwniczkę bez ubrania.

Rozbierane mody nie są niczym nadzwyczajnym, jednak warto zwrócić uwagę, że w przypadku Resident Evil Village prace fanów rozpoczęły się już podczas ogrywania wersji demo. Gracze przygotowywali się, by móc jak najszybciej zadbać o stosowny mod.

Prezentację nude moda Resident Evil Village znajdziecie na między innymi portalu YouTube [+18]jego autorem jest MangakaDenizGaming. Uważajcie jedynie, ponieważ gracze zaczęli przedstawiać wszystkie sceny z Lady Dimitrescu, więc w niektórych sytuacjach możecie natrafić na spoilery.

Źródło: https://www.gamingbible.co.uk/news/games-resident-evil-village-already-has-an-nsfw-mod-because-of-course-20210506

Tagi: Capcom Resident Evil Resident Evil Village