Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.05.2021 10:30
Aragami 2 data premiery
391V

Aragami 2 z datą premiery! W sequel udanego projektu od Lince Works zagramy już w drugiej połowie roku

Wreszcie, po długich miesiącach oczekiwać, twórcy ze studia Lince Works zapodali nam datę premiery kontynuacji ich najgłośniejszego projektu.

Aragami 2 to jeden z tych projektów, na które czeka naprawdę sporo osób. Pierwsza część okazała się niemałym hitem, więc zapowiedź kontynuacji nie mogła ani trochę zaskakiwać. Początkowo tytuł miał ukazać się w pierwszych miesiącach tego roku, ale przez chęć dopieszczenia wersji na next-geny, wszystko musiało zostać przesunięte na późniejszy termin.

Na szczęście nie musimy dłużej czekać na dokładną datę premiery. Lince Works przekazało, że do debiutu Aragami 2 dojdzie już 17 września 2021 roku. W sequelu wszystko ma być zrobione lepiej, niż w pierwszej odsłonie - od ulepszonej mechaniki ukrywania się, przez całkowicie odświeżony system strategicznych pojedynków, aż po wsparcie gry w pojedynkę oraz w kooperacji (do trzech graczy)!

Przy okazji podania daty premiery nie mogło zabraknąć oczywiście nowego zwiastuna, a ten jest bardzo klimatyczny i, czego by nie napisać, satysfakcjonujący! Jeśli mieliście okazję bawić się w pierwszej odsłonie, to materiał na pewno przypadnie Wam do gustu. Oczywiście nie ma co liczyć na iście next-genową grafikę, ale to nie ona jest esencją samej produkcji. Zresztą, sami sprawdźcie materiał z rozgrywki:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/aragami-2-releases-on-september-17th-gets-first-gameplay-trailer/

Tagi: Aragami 2 Lince Works