Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.03.2021 11:28
Aragami 2
694V

Aragami 2 z opóźnioną premierą. Twórcy chcą szczególnie dopieścić wydanie na PS5 i XSX

Kiedy w trakcie ostatniego gamescomu zapowiadano Aragami 2 mówiono o premierze na początku 2021 roku. Niestety poczekamy dłużej na ten świetnie zapowiadający się tytuł.

Niestety jeszcze trochę poczekamy na premierę Aragami 2. Gra ucieka z wyznaczonego wcześniej okienka wydawniczego, czyli z początku 2021 roku.

Studio Lince Works poinformowało, że musi przesunąć premierę Aragami 2 na III kwartał 2021 roku. Gra w tym samym czasie trafi na PS5, XSX/XSS, XOne i PC (Steam). Jako uzasadnienie opóźnienia premiery podano chęć poprawienia wszystkich bugów i przede wszystkim maksymalnego dopieszczenia wydania na konsole next-genowe.

"Jak pewnie zauważyliście, "początek 2021 roku", czyli wyznaczone okienko wydawnicze dla Aragami 2, dobiega końca. Gra jest już w tym momencie skończona - można ją przejść od startu do finiszu, ale musimy wykonać jeszcze sporo pracy, naprawić wiele bugów i dopieścić wszystkie aspekty gameplayu - w szczególności na konsolach nowej generacji. Aragami 2 to znacznie bardziej ambitna produkcja, niż część pierwsza i też w związku z tym potrzebujemy więcej czasu.

Zdecydowaliśmy się na przesunięcie terminu premiery Aragami 2 na III kwartał 2021 roku" - napisał zespół Lince Works.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/03/aragami-2-delayed-to-q3-2021

Tagi: Aragami 2 Lince Works