Crysis 3 Remastered nadciąga? Crytek publikuje enigmatyczne wpisy na Twitterze

News
977V
Crysis 3 Remastered nadciąga? Crytek publikuje enigmatyczne wpisy na Twitterze
Kajetan Węsierski | 29.05.2021, 08:30

Wygląda na to, ze Crytek przygotowuje fanów na duże ogłoszenie odnośnie do ich najgłośniejszej serii - zdecydowanie warto obserwować, co się dzieje.

W ostatnim czasie wokół serii Crysis od studia Crytek dzieje się naprawdę dużo. Właściwie od początku roku napływa do nas cała masa doniesień związanych z rozwojem serii. Jeszcze w styczniu pojawiły się pierwsze informacje na temat potencjalnej czwartej części, a zaledwie kilka dni temu dostaliśmy informację tym, że prawdopodobnie toczą się prace nad odświeżoną wersją drugiej odsłony.

Wiele wskazuje na to, że w planach jest także Crysis 3 Remastered! Doniesienia płyną ponownie z konta gry na Twitterze, które prowadzą przedstawiciele studia. W czwartek udostępnili oni cytat "Romeo Actual this is Romeo One. Initiating burnout. Over.", który jest oczywiście znany ze wspomnianej trzeciej części. Wczoraj natomiast pojawiła się świetna grafika koncepcyjna oraz wpis zawierający wyłącznie liczbę "3".

Zdaje się więc, że przekaz jest jasny. Gracze reagują jednak dość sceptycznie, albowiem tłumnie wspominają, że dużo bardziej chcieliby dostać kolejną część pod nowe generacje, a nie następne odświeżenie. Cóż, wydaje się, ze kwestia jest przesądzona, ale oczywiście może być to po prostu pewien sposób na przygotowanie gruntu pod wyczekiwaną czwartą część. Czas pokaże!

Źródło: https://segmentnext.com/2021/05/28/crytek-crysis-3-remastered/

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper