Crysis 4 coraz bliżej? Twórcy opublikowali zajawkę

News
3735V
Crysis 4 coraz bliżej? Twórcy opublikowali zajawkę
Wojciech Gruszczyk | 07.01.2021, 17:49

Crysis 4 lub Crysis 2 Remastered? Crytek najwidoczniej nie chce dłużej czekać i deweloperzy właśnie opublikowali teaser nadciągających nowości. Twórcy potwierdzają – nadciąga wiele ekscytujących wiadomości.

Crytek od dawna pracuje nad przynajmniej jednym, tajnym tytułem, którym według ostatnich informacji może być Crytek 4. Twórcy informują, że pracują nad wysokobudżetową strzelanką, jednak wciąż brakuje nam stosownych ogłoszeń.

Sytuacja może się wkrótce zmienić, ponieważ deweloperzy właśnie opublikowali teaser, który ma przygotować graczy na wielkie zapowiedzi:

Nie będę specjalnie zaskoczony, gdy w kolejnych miesiącach zagramy w Crysis 2 Remastered oraz Crysis 3 Remastered, by jednocześnie deweloperzy potwierdzili prace nad Crysis 4. Jak wiadomo nad odświeżonymi odsłonami ma pracować Saber Interactive, który zajmował się już odświeżeniem pierwszej odsłony.

Jedno jest pewne – w 2021 roku nie zabraknie nam ciekawych ogłoszeń od niemieckiego studia, które w ostatnich latach borykało się z problemami. Miejmy jednak nadzieję, że Crytek wrócił już do formy i może nam teraz zapewnić pełnoprawną kontynuację Crysisa.

Źródło: Twitter: Crysis

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper