Crysis 2 Remastered coraz bliżej. Crytek opublikował pierwszy screen z gry

News
1439V
Crysis 2 Remastered coraz bliżej. Crytek opublikował pierwszy screen z gry
Wojciech Gruszczyk | 21.05.2021, 18:19

Crytek szykuje się do prezentacji Crysis 2 Remastered. Twórcy opublikowali już drugi teaser, który przygotowuje graczy na wielką zapowiedź. Tytuł powinien zostać przedstawiony szerokiej publice w najbliższych dniach.

Crysis Remastered w zeszłym miesiącu otrzymał ulepszenia dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, więc Crytek może już skupić się na kolejnym tytule. Ogłoszenie Crysis 2 Remastered to tylko kwestia czasu i najwidoczniej niemieckie studio przygotowuje się na wrzucenie pierwszego zwiastuna gry oraz przedstawienie daty premiery.

Wczoraj Crytek wrzucił na Twitter krótkie zdanie „They used to call me Prophet”, które powinni kojarzyć wierni fani serii Crysis, bo właśnie te słowa pojawiają się na samym początku drugiej odsłony.

To jednak nie koniec, ponieważ Crytek udostępnił już pierwsze zdjęcie, które nie pozostawia złudzeń i pozwala przygotowywać się na nadejście Crysis 2 Remastered. Nie jest to oczywiście duże zaskoczenie biorąc pod uwagę, że w dokumentacji wewnętrznej studia pojawiła się właśnie ta pozycja – obok Crysis 3 Remastered oraz nowej odsłony serii.

Zamierzacie sprawdzić Crysis 2 Remastered?

Źródło: https://www.dsogaming.com/screenshot-news/here-is-the-first-screenshot-from-crysis-2-remastered/

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper