Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2021 10:24
Mortal Kombat 11 Ultimate
1610V

Mortal Kombat 11 Ultimate w dobrej cenie. Promocja na znakomitą bijatykę

Mortal Kombat 11 Ultimate wylądował w nowej promocji i tytuł w lepszej cenie kupicie na trzy platformy. Nawet produkcja w wydaniu na Nintendo Switcha znajduje się w ofercie, więc kolejni gracze mogą sprawdzić, jak prezentuje się pozycja na hybrydowym urządzeniu.

Mortal Kombat 11 to jedna z najlepszych bijatyk ostatnich lat, która została znacząco rozbudowana przez NetherRealm Studios. Twórcy zadbali o dwa Kombat Packi oraz fabularny dodatek Aftermath i cała ta zawartość została wrzucona do Mortal Kombat 11 Ultimate (sprawdźcie naszą recenzję). Właśnie ta wersja została przeceniona, ale gracze mogą również sięgnąć po zwykłe wydanie tytułu w lepszej cenie:

Mortal Kombat 11 Ultimate wylądowało nie tylko na dwóch generacjach konsol Sony oraz Microsoftu, ale nawet na Nintendo Switchu można sprawdzić różnych zawodników. W tym wypadku musimy liczyć się z pewnymi ograniczeniami, ale jeśli jesteście sympatykami tej platformy – warto na pewno wziąć udział w kilku pojedynkach.

Aktualnie NetherRealm Studios nie potwierdza swoich kolejnych planów, ale według plotek deweloperzy mogą zaskoczyć zapewniając kolejną bijatykę, w której jednak tym razem zobaczymy postacie ze światów Marvela. Niestety, Ed Boon wciąż nie potwierdził plotek – choć autor serii Mortal Kombat chętnie publikuje różne teasery.

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-na-mortal-kombat-11-w-media-markt-mortal-kombat-11-ultimate-za-118-zl-na-nintendo-switch/

Tagi: Mortal Kombat 11 Ultimate NetherRealm Studios Warner Bros. Interactive Entertainment