Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.05.2021 05:03
Horizon Forbidden West na porównaniu z Horizon Zero Dawn
11047V

Horizon Forbidden West na porównaniu z Horizon Zero Dawn. Gra z PS5 dosłownie błyszczy

Już kilka godzin po najnowszym pokazie Horizon Forbidden West pojawiło się pierwsze porównanie produkcji z Horizon Zero Dawn. Najnowsza gra Guerrilla Games wygląda znacznie lepiej i fani mogą szykować się na piękną przygodę.

Guerrilla Games wczoraj zaprezentowało długi gameplay z Horizon Forbidden West, dzięki któremu zobaczyliśmy najnowszą wersję gry. Twórcy pokazali propozycję w wersji na PlayStation 5, ale musimy pamiętać, że opowieść Aloy zostanie udostępniona również na PlayStation 4. Główna bohaterka serii trafi do zupełnie nowej krainy, ale nie oznacza to, że w najnowszej pozycji nie pojawi się kilka podobnych elementów względem poprzedniej odsłony.

Twórcy korzystają z wielu uznanych rozwiązań, a w najnowszym materiale zobaczyliśmy nawet postacie, które można bezpośrednio porównać. Deweloperzy nie zapewnili identycznych przeciwników (w końcu Aloy zmierzy się z nowymi maszynami), ale mimo to można znaleźć kilka elementów, dzięki którym łatwo zestawicie obie przygody. Szczególnie zmiany można dostrzec przyglądając się twarzom postaci – sporo się zmieniło od pierwszej produkcji Guerrilla Games w tym świecie.

Jak wiadomo deweloperzy nie byli jeszcze gotowi do ujawnienia daty premiery, ale możemy mieć nadzieję, że zespół już wkrótce ponownie pokaże Horizon Forbidden West, by przedstawić zwiastun oraz oficjalnie przygotować fanów na premierę.

Jak sądzicie Horizon Forbidden West trafi na rynek w 2021 roku?

Źródło: YouTube.com

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Sony Interactive Entertainment