Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.05.2021 12:30
Watch Dogs Legion next-gen patch
1831V

Watch Dogs Legion z aktualizacją na next-geny! Znamy datę udostępnienia trybu wydajnościowego

Trzecia odsłona głośnej serii od Ubisoftu już za niewiele ponad tydzień otrzyma wyczekiwaną aktualizację, która wreszcie skorzysta z mocy nowej generacji konsol Microsoftu i Sony.

Trzeba przyznać, że Ubisoft nie rzucił słów na wiatr. Jeszcze przed premierą Watch Dogs Legion hucznie zapowiadali, że będą cały czas dostarczać nowej zawartości i walczyć o to, aby nawet kilka miesięcy po premierze, tytuł nie stał się nudny i powtarzalny. Już w kwietniu dowiedzieliśmy się także, że twórcy zamierzają dodać obsługę 60 klatek na sekundę dla nowych generacji.

I tu również dotrzymali słowa. Co więcej, wiemy już oficjalnie, kiedy aktualizacja będzie dostępna do pobrania. Zgodnie z odświeżoną mapą rozwoju tytułu, tryb wydajnościowy, który zaoferuje grę w 60 FPS-ach, zadebiutuje już 1 czerwca, a więc za niewiele ponad tydzień. Funkcja będzie dostępna oczywiście wyłącznie na konsolach nowej generacji, a więc PlayStation 5 oraz Xboksach Series X i Series S.

Jakby tego było mało, tego samego dnia dodane zostaną zupełnie nowe misje, darmowy operator (staruszka Helen), kilka ciekawych nagród oraz możliwość rozgrywki pomiędzy generacjami na jednej rodzinie konsol. Oznacza to, że gracze z PS4 i PS5 będą mogli grać razem na serwerach i analogicznie w przypadku Xboksów One i XSX|S. Trzeba przyznać, że skala rozwoju może imponować.

Watch Dogs roadmap

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/05/watch_dogs_legion_adding_ps5_performance_mode_on_1st_june

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion