Iza Łęcka Iza Łęcka 02.04.2021 07:00
Watch Dogs Legion
1037V

Watch Dogs Legion zadziała w 60 fps na PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Ubisoft pracuje nad łatką

Ubisoft zamierza czerpać z mocy nowych konsol, by zaoferować lepsze doświadczenie podczas przemierzania Londynu. Twórcy ujawnili, że pracują nad aktualizacją, która umożliwi rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę w Watch Dogs Legion.

Watch Dogs Legion zadebiutował na rynku przed konsolami nowej generacji, jednak deweloperzy Ubisoftu od razu zapewnili wsparcie dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S. Choć zdecydowano się na ograniczenie płynności animacji do 30 fps, gracze mogli oczekiwać poprawionej oprawy – na wszystkich wspomnianych urządzeniach doświadczymy Londynu z ray tracingiem.

Autorzy idą jednak o krok dalej i pragną podkręcić nieco poziom rozgrywki – zapowiedziano prace nad nową aktualizacją. Podczas sesji AMA z przedstawicielami Ubisoftu, producentem Lathieeshe Thillainathanem oraz dyrektorem działu online JP Cambiottim, potwierdzono, że Watch Dogs Legion zadziała w 60 klatkach na sekundę na „konsolach nowej generacji”.

Możemy przypuszczać, że deweloperzy ograniczą lub wyłączą efekt ray tracingu, by otrzymać oczekiwaną płynność. 60 fps powinno pojawić się jako jeden z możliwych trybów wśród ustawień graficznych. Niestety, oprócz zapowiedzi zmian nie pokuszono się o dokładniejsze informacje. Nie wiadomo również, kiedy możemy spodziewać się łatki.

Sprawdźcie naszą recenzję oraz zapoznajcie się z poradnikiem do Watch Dogs Legion.

Źródło: https://gamingbolt.com/watch-dogs-legion-has-60-fps-update-in-development-for-next-gen-consoles

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Watch Dogs Legion