Iza Łęcka Iza Łęcka 11.06.2020 09:28
The Riftbreaker
601V

The Riftbreaker zaprezentowany na imprezie IGN. Polska gra na nowej rozgrywce

The Riftbreaker zostało zaprezentowane na imprezie IGN-u. Exor Studios, czyli twórcy znani z X-Morph: Defense, pokazali światu swoją propozycję. Na pierwszy rzut oka, Polacy opracowują niezwykle ciekawe połączenie.

The Riftbreaker wyróżnia się z tłumu podstawowymi założeniami: Exor Studios łączy elementy RPG-a akcji z produkcją typu Tower Defense. Gra została zapowiedziana w ubiegłym roku – od tego czasu deweloperzy prężnie rozwijają przygodę Ashley S. Nowak, która korzystając z potężnego kombinezonu nazwanego Mr. Riggs, może mierzyć się z przeciwnikami na odległej planecie.

W The Riftbreaker Ashley S. Nowak zostanie wysłana na sam koniec Drogi Mlecznej, na planetę Galatea 37, która może stać się dogodnym miejscem do kolonizacji i otwarcia tunelu czasoprzestrzennego. By jednak zrealizować misję, kapitan staje przed wyzwaniem pozbycia się wszystkich zagrażającym ludziom stworzeń i przygotowania terenów.

Gra Exor Studios wygląda bardzo efektownie, a połączenie dwóch gatunków może zachęcić większe grono graczy do zapoznania się z The Riftbreaker. Jak na razie nie poznaliśmy ostatecznej daty premiery – pozostaje więc oczekiwać na konkretów od deweloperów.

Wcześniej Exor Studios zapowiedziało, że gra może trafić już na next-geny, gdyż PS4 i Xbox One mogą okazać się za słabe dla ich najnowszej propozycji.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Exor Studios gameplay The Riftbreaker