Virtua Fighter eSports zostanie zaprezentowane w przyszłym tygodniu. SEGA zaprasza na pokaz

News
737V
Virtua Fighter eSports zostanie zaprezentowane w przyszłym tygodniu. SEGA zaprasza na pokaz
Iza Łęcka | 21.05.2021, 13:36

SEGA jest gotowa na zaprezentowanie nowej odsłony serii Virtua Fighter. W przyszłym tygodniu deweloperzy najpewniej przedstawią datę premiery pozycji i pokażą fanom bijatyk kilka pojedynków. Pliki gry wylądowały już na serwerach Sony.

Japończycy już od zeszłego roku przygotowywali graczy na powrót serii Virtua Fighter, natomiast pod koniec kwietnia na PlayStation Store zawitało tajemnicze Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown. Według wielu opinii właśnie pod tą nazwą kryje się Virtua Fighter eSports.

SEGA uruchomiła specjalną podstronę, na której zaprasza na prezentację „Virtua Fighter x eSports” – wydarzenie odbędzie się 27 maja, czyli jeszcze w tym miesiącu powinniśmy sprawdzić, jak wygląda najnowsza odsłona tej cenionej i trochę zapomnianej serii.

Pokaz odbędzie się na oficjalnym kanale Virtua Fighter na YouTube – jest to nowy sposób komunikacji twórców ze społecznością, a konto zostało utworzone 20 maja 2021 roku. Aktualnie nie znajdziemy na nim żadnych materiałów.

O Virtua Fighter eSports nie wiemy obecnie wiele i nie znamy dokładnych planów dotyczących dystrybucji gry, jednak najważniejsze wiadomości zapewne doczekają się ujawnienia w przyszłym tygodniu. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że produkcja trafi na PlayStation 4 i będzie działać na PS5 dzięki wstecznej kompatybilności.

Źródło: https://www.gematsu.com/2021/05/virtua-fighter-x-esports-official-announcement-live-stream-set-for-may-27

Komentarze (28)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper