Virtua Fighter eSports wyciekło na PlayStation Store. Gra powinna działać na PS4 i PS5

News
1106V
Virtua Fighter eSports wyciekło na PlayStation Store. Gra powinna działać na PS4 i PS5
Wojciech Gruszczyk | 21.04.2021, 14:46

SEGA może szykować się do odsłonięcia Virtua Fighter eSports. Pliki z produkcją już pojawiły się na serwerach PlayStation Store, więc gracze mogą szykować się na szereg wymagających pojedynków. Aktualnie możemy sprawdzić grafikę promującą pozycję.

W zeszłym roku SEGA zapowiedziała „restart” serii Virtua Fighter, a na początku miesiąca wspominaliśmy o Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown. Gra nadal nie została zapowiedziana, ale pliki zostały już załadowane na azjatycki PlayStation Store.

W Sieci wylądowała nawet okładka, która potwierdza, że pod nazwą „ Virtua Fighter 5 Ultimate Showdown” (pliki z PSN) kryje się właśnie Virtua Fighter eSports. Produkcja została dodana w wersji na PlayStation 4, ale dzięki wstecznej kompatybilności bijatyka będzie również działać na PlayStation 5.

Nie mamy aktualnie pewności, czy SEGA zamierza wydać Virtua Fighter eSports na inne platformy, ale wszystkie szczegóły powinny zostać ujawnione w następnych dniach. Duże serwisy zainteresowały się sprawą, więc wkrótce powinniśmy otrzymać kompletne szczegóły dotyczące tytułu.

Jak wiadomo SEGA w ostatnich latach nie rozwijała serii Virtua Fighter, ale szkoda, że deweloperzy nie zdecydowali się na pełnoprawną kontynuację. Od lat czekamy na Virtua Fighter 6, ale najwidoczniej Japończycy nie są jeszcze gotowi na nowy rozdział w uniwersum.

Virtua Fighter eSports wyciekło na PlayStation Store. Gra powinna działać na PS4 i PS5

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/first-art-published-for-segas-virtua-fighter-esports-game/

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper