Iza Łęcka Iza Łęcka 20.05.2021 12:21
Deathloop - walka bohaterów
835V

Deathloop na rozgrywce w 4K. Zobaczcie nową grę twórców Dishonored i Prey

Twórcy z Arkane Lyon jeszcze w tym roku zaproszą graczy do sprawdzenia nowego IP. Deathloop zostało zaprezentowane na krwawej rozgrywce, która może przypaść do gustu wielu graczom. Główny bohater pozycji eliminuje kolejnych wrogów w zróżnicowanych lokacjach.

W połowie września na PlayStation 5 i PC zadebiutuje Deathloop – w zeszłym miesiącu deweloperzy poinformowali o przełożeniu terminu premiery. Dodatkowy czas posłuży dopracowaniu nowego IP i zapewnieniu graczom jak najlepszego doświadczenia. Już wczoraj na łamach naszego portalu Wojtek dzielił się swoimi wrażeniami z gry, tymczasem możemy sprawdzić fragment rozgrywki.

Gameplay skupia się na ukazaniu możliwości głównego bohatera nowej produkcji Arkane Lyon. Colt wykorzystuje moce, których nie powstydziłby się protagonista Dishonored – w trakcie rozgrywki będziemy znikać, teleportować się czy rzucać wrogami niczym kukiełkami. Niezwykle obiecująco zapowiada się umiejętność, dzięki której dojdzie do połączenia umysłów przeciwników, co umożliwi wykonanie strzału do jednego, a następnie pozbycie się całej grupy.

Deathloop ma dużą szansę zwrócić uwagę wielu graczy, ponieważ twórcy korzystają ze znanych założeń rozgrywki, choć pozycja została osadzona w zupełnie nowym uniwersum. Colt pragnie wydostać się z wyspy Blackreef, a w tym celu musi pozbyć się ośmiu "Wizjonerów" – podczas misji nie tylko trzeba wyeliminować głównych wrogów, ale wcześniej ich wytropić, korzystając z informacji odnalezionych w różnorodnych, rozbudowanych miejscówkach.

Źródło: https://www.psu.com/news/new-deathloop-gameplay-revealed-and-details-discussed-as-previews-go-live/

Tagi: Arkane Lyon Bethesda Softworks Deathloop