Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.04.2021 16:12
Deathloop nie zadebiutuje w terminie
1133V

Deathloop nie zadebiutuje w terminie! Gra zmierzająca na PS5 i PC zalicza opóźnienie

Arkane Lyon właśnie potwierdziło fatalną wiadomość dla fanów produkcji studia odpowiedzialnego za serię Dishonored. Deathloop nie zadebiutuje w terminie – na szczęście deweloperzy chcą zapewnić sieciową strzelankę jeszcze w 2021 roku.

Rok opóźnień trwa w najlepsze? Arkane Lyon właśnie potwierdziło, że Deathloop nie trafi na rynek 21 maja. Gra będzie dostępna dopiero 14 września 2021 roku. Sytuacja jest standardowa – deweloperzy potrzebują więcej czasu na dopracowanie tytułu, więc zdecydowali się podjąć „trudną decyzję”.

Należy na pewno zwrócić uwagę, że Deathloop miał być jedną z nielicznych, ekskluzywnych gier, które miały zadebiutować na PlayStation 5 w pierwszej połowie 2021 roku. Możemy mieć jednocześnie pewność, że shooter Arkane Lyon trafi na Xboksy Series X|S dopiero pod koniec przyszłego roku.

Jak wiadomo trwająca pandemia wpłynęła już na plany wielu zespołów, a podobno to nie koniec. Jeden z informatorów wspomina, że przed nami jeszcze znaczące opóźnienia – w branży krążą pogłoski o przełożeniu premier jeszcze 4-5 dużych pozycji z 2021 roku.

Warto przypomnieć, że Deathloop zaoferuje na PS5 rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę w rozdzielczości 4K. Twórcy ostatnio pokazali dynamiczny gameplay.

Źródło: Twitter: deathloop, bethesda_pl

Tagi: Arkane Lyon Bethesda Softworks Deathloop