Elden Ring, Hellblade 2 i Everwild mogą nie pojawić się na E3 2021. Jeff Grubb wspomina o grach

Plotka
1113V
Elden Ring, Hellblade 2 i Everwild mogą nie pojawić się na E3 2021. Jeff Grubb wspomina o grach
Wojciech Gruszczyk | 18.05.2021, 20:04

Już za trzy tygodnie rozpocznie się prawdziwa wrzawa związana z tegorocznym E3. Na wydarzeniu nie zabraknie wielkich produkcji od największych producentów z całego świata, ale na pokazach może zabraknąć trzech wielkich gier. Elden Ring może faktycznie potrzebować więcej czasu.

W 2021 roku nie możemy liczyć na standardowe E3, jednak podczas wydarzenia mamy zobaczyć szereg ciekawych i nowych gier, które trafią na rynek w 2021 roku. Jednym z pewniaków jest zwiastun nowego Battlefielda, jednak wciąż pozostaje sporo niewiadomych dotyczących konferencji oraz tytułów prezentowanych na cyfrowej imprezie.

W sprawie E3 2021 wypowiedział się Jeff Grubb, który podczas najnowszej audycji wspomniał, że na imprezie prawdopodobnie nie zobaczymy Elden Ring, Hellblade 2 i Everwild. Choć brak pozycji Microsoftu nie będzie wielkim zaskoczeniem (firma ma skupić się na najnowszych propozycjach), to jednak brak produkcji From Software będzie dużym ciosem dla fanów, którzy wciąż czekają na prezentację gry.

Dziennikarz Venture Beat podkreślił, że pozycja na pewno nie pojawi się na konferencji Microsoftu na E3 i jest mała szansa, by w ogóle tytuł został zaprezentowany na targach. Bardzo możliwe, że From Software faktycznie potrzebuje więcej czasu i produkcja trafi na rynek dopiero w kolejnym roku finansowym (po 1 kwietnia 2022 roku).

Jeff Grubb uważa również, że Starfield będzie na E3 2021, ale kosmiczny RPG nie zadebiutuje w następnych miesiącach. Może faktycznie Bethesda wykorzysta „magiczną datę”? ;)

Źródło: https://www.dualshockers.com/elden-ring-hellblade-2-might-not-be-at-e3-2021-report

Komentarze (64)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper