Starfield i Tom Cruise? Aktor miałby zostać gwiazdą gry, a fani wierzą w „magiczną datę premiery”

Gry (plotka)
1070V
Starfield i Tom Cruise? Aktor miałby zostać gwiazdą gry, a fani wierzą w „magiczną datę premiery”
Wojciech Gruszczyk | 18.05.2021, 14:25

Nie milkną plotki dotyczące Starfield. Microsoft oraz Bethesda chcą podobno wykorzystać szansę i to właśnie Tom Cruise przedstawi szerokiej publice wielką produkcję z gatunku RPG. Aktor miał zostać zatrudniony do promocji.

CD Projekt RED zaskoczył odsłaniając postać Keanu Reevesa i Microsoft chce podobno powtórzyć ten sukces. O Cyberpunku 2077 pisał cały świat, a teraz Starfield ma skorzystać z podobnej promocji – trzech informatorów jest przekonanych, że hollywoodzki aktor został zaangażowany w produkcję Bethesdy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Insiderzy twierdzą, że Tom Cruise będzie nie tylko odpowiedzialny za marketing Starfield, ale pojawi się również w samej grze – identycznie jak Keanu Reeves. Trzeba na pewno wspomnieć, że Bethesda wysłała w swoim czasie tajemniczą wiadomość, która już w 2018 roku miała zapowiedzieć wielką współpracę studia z aktorem:

Bardzo możliwe, że Starfield faktycznie zostanie ujawniony na E3 2021 i podczas wydarzenia możemy już poznać ostateczną datę premiery – nawet jeśli gra nie zadebiutuje do końca roku.

Gracze jednak mają nadzieję, że Microsoft i Bethesda mogą wykorzystać nadciągającą datę, by w specjalnym dniu wrzucić na rynek Starfield – 22 lutego 2022 roku (2/22/2022). Trzeba w tym miejscu przypomnieć, że studio już wcześniej wykorzystało „magiczną datę”, by zaoferować graczom The Elder Scrolls V: Skyrim (11 listopada 2011 roku, 11/11/2011).

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Starfield.

Źródło: https://www.gamesradar.com/starfield-rumor-claims-tom-cruise-is-starring-in-bethesdas-new-game/ https://www.tweaktown.com/news/79402/report-starfield-release-date-may-be-2-22-exclusively-on-xbox-pc/index.html

Komentarze (32)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper