Twórcy Battlefield 6 potwierdzają, kiedy zobaczymy prezentację

News
2502V
Twórcy Battlefield 6 potwierdzają, kiedy zobaczymy prezentację
Wojciech Gruszczyk | 10.05.2021, 20:15

DICE właśnie uchyliło rąbka tajemnicy i postanowiło zakończyć spekulację dotyczące szybkiej prezentacji Battlefield 6. Szwedzkie studio opublikowało krótką wiadomość, która potwierdza, że na prezentację przyjdzie nam jeszcze trochę zaczekać.

Od 22 kwietnia gracze wyczekują na prezentację nowego Battlefielda, ponieważ w tym dniu studio potwierdziło, że pracuje nad Battlefield Mobile oraz zapowiedziało, że „wkrótce” odbędzie się pokaz nowej odsłony serii.

Nie potwierdziły się jednak plotki, według których możemy liczyć na pokaz gry w maju twórcy właśnie zapowiedzieli, że „wkrótce” rymuje się z „czerwiec”:

Taki ruch deweloperów nie jest przypadkowy, ponieważ społeczność Battlefielda od przeszło kilkunastu dni czeka na prezentację, a ostatnio pod każdą wiadomością studia możecie natrafić na posty zniecierpliwionych fanów.

Twórcy postanowili zakończyć spekulacje i możemy podejrzewać, że nowy Battlefield zostanie zaprezentowany na EA Play. Wydawca powinien wkrótce zaprosić graczy na kolejną imprezę, podczas której zobaczymy nowe gry Elektroników zmierzające na rynek w 2021 roku.

Źródło: Twitter: Battlefield

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper