Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2021 18:36
Rambo w Call of Duty Warzone
1093V

Rambo w Call of Duty Warzone. Zwiastun potwierdza wizerunek i wspomina o „Szklanej pułapce”

Twórcy Call of Duty właśnie zaprezentowali nowy zwiastun zapowiadający wprowadzenie do Call of Duty: Warzone „bohaterów kina akcji lat 80.”. Na materiale widzimy Rambo oraz słyszymy o „Szklanej pułapce”. Znany budynek zawita do Werdańska.

W zeszłym tygodniu były to wyłącznie plotki, a następnie mogliśmy spojrzeć na przeciek, który potwierdził, że do Call of Duty: Warzone zmierzają „kultowi bohaterowie”. Dzisiaj otrzymaliśmy zwiastun i najnowszy materiał potwierdza – już 20 maja na serwerach Battle Royale pojawi się Rambo.

Twórcy nie zaprezentowali jeszcze oficjalnego wizerunku bohatera „Szklanej pułapki”, ale na materiale kilkukrotnie widzimy odwołania do kolejnego filmu. John McClane pojawia się w między innymi wentylacji jednego z budynków – twórcom udało się zaprezentować znaną scenę.

Trailer w naprawdę przyjemny sposób przypomina o dwóch Johnach, którzy już wkrótce będą dostępni w Call of Duty: Warzone. Jest to na pewno ciekawa sytuacja biorąc pod uwagę, że wcześniej Activision nie wrzucało do tej pozycji bohaterów z innych IP, ale jak widać w najnowszym sezonie sporo się zmieni.

Co sądzicie o ostatecznym wizerunku Rambo? Ja nadal mam wrażenie, że graficy z Activision powinni zapewnić znacznie ładniejszy skin.

Tak prezentują się nowości:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward