Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2021 04:03
Call of Duty: Warzone Rambo
8521V

Call of Duty Warzone - Rambo i John McClane wyciekli? Gracze się śmieją ze skinów

Już wkrótce na serwerach Call of Duty Warzone gracze będą mogli wcielić się w nowe postacie. Twórcy sięgają po znane ikony, ale trudno powiedzieć, by zespół odpowiedzialny za skiny wykonał swoje zadanie w 100%.

Kilka dni temu wspominaliśmy o planach twórców Call of Duty: Warzone. Studio sugerowało pojawienie się w grze Johna Rambo i Johna McClane'a, a następnie otrzymaliśmy teaser potwierdzający, że ten pierwszy zmierza do gry. Bohater „Szklanej pułapki” również jest pewniakiem, ale na jego prezentację musimy jeszcze zaczekać.

Gracze jednak dorwali się do skinów, które znalazły się już w kodzie Call of Duty: Warzone i nie bez powodu społeczność Call of Duty śmieje się z projektów, ponieważ w obu sytuacjach nie możemy mówić o wyjątkowym odwzorowaniu twarzy.

John McClane jeszcze nawet przypomina postać, którą widzieliśmy w „Szklanej pułapce”, ale John Rambo? Szczerze mówiąc nie tak to powinno wyglądać. Twórcy wyraźnie nie odrobili zadania domowego, ale jestem skłonny uwierzyć, że przed samą premierą dojdzie jeszcze do kilku poprawek.

Co sądzicie o tych skinach?

Call of Duty Warzone skiny - Rambo - John McClane

Źródło: https://www.dualshockers.com/warzone-rambo/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward