Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2021 19:10
Call of Duty Warzone - John Rambo i John McClane
1258V

Call of Duty Warzone z Johnem Rambo i Johnem McClanem? [Aktualizacja #1]

Najnowszy sezon Call of Duty Warzone może przynieść kilku ciekawych operatorów, wśród których powinni się wyróżnić John Rambo i John McClane. Twórcy sugerują zaskakujący ruch i opublikowali znaczące teasery.

Akcja w Call of Duty Warzone rozgrywa się w 1984 roku i twórcy mogą w ciekawy sposób wykorzystać umiejscowienie wydarzeń w przeszłości. Jeśli wierzyć społeczności – produkcja w niedalekiej przyszłości dorobi się dwóch nowych operatorów.

Twórcy na początku przedstawili wynik tajemniczego zawodnika (SURVIVORJOHN#1009062) i zespół zapytał – czy ktoś zna tego gracza? Zainteresowany posiada imponujący wynik: 552 zabójstwa, 0 zgonów, 5 rozegranych gier, 5 zwycięstw oraz 7 godzin w Call of Duty: Warzone.

Fani szybko podłapali, że deweloperzy zwiastują nadejście Johna Rambo – aktualnie możemy zapoznać się z 5 filmami z tym bohaterem, we wszystkich on zwyciężył, nigdy nie zginął, ich łączny czas trwania wynosi 7,8 godziny, a według witryny Fandom.com – John wyeliminował dokładnie 552 osoby.

Call of Duty Warzone - John Rambo i John McClane - 1

Drugi teaser jest mniej ciekawy, ale za to bardziej rozbudowany, ponieważ powstała specjalna strona NakatomiDuctCleaning.com, która zwiastuje pojawienie się nowej postaci, a twórcy opublikowali bardzo wymowne zdjęcie:

Call of Duty Warzone - John Rambo i John McClane - 2

Trudno powiedzieć, kiedy postacie trafią do gry, ale w niedalekiej przyszłości powinniśmy poznać wszystkie szczegóły dotyczące nowości w Call of Duty Warzone.

[Aktualizacja #1]

Rambo potwierdzony:

Źródło: https://www.ign.com/articles/call-of-duty-warzone-may-soon-add-rambo-and-die-hards-john-mcclane

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward