Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.05.2021 14:00
SCUF szykuje next-genowe pady do PS5 i XSX|S
1171V

SCUF szykuje next-genowe pady do PS5 i XSX|S. Firma potwierdza wstępną datę premiery

SCUF potwierdził wstępne informacje dotyczące swoich najnowszych kontrolerów. Firma chce zapewnić „next-genowe” urządzenia dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S. Na dobry początek możemy sprawdzić teaser.

Na początku maja informowaliśmy o ciekawej sytuacji – SCUF jako pierwsza firma zewnętrzna zaoferuje graczom next-genowy kontroler do PlayStation 5. Nie możemy aktualnie zobaczyć urządzenia, ale bardzo możliwe, że sprzęt zostanie ujawniony już wkrótce.

To jednak nie koniec. SCUF wydał poniższy materiał, który potwierdza, że możemy oczekiwać nie tylko kontrolera do PS5, ale również do Xboksów Series X|S. Firma latem wrzuci na rynek nowe pady – te pewnie będą w pełni personalizowane

Sytuacja jest jednak ciekawa, ponieważ poniższy teaser sugeruje, że SCUF może zadbać o bryłę bardzo podobną do oficjalnego DualSense. Widzimy tutaj zarys sprzętu, który przypomina propozycję Sony. Możemy jednak podejrzewać, że producent na plecy pada dorzuci łopatki czy też zadba o inne elementy, które będą miały pozytywnie wpłynąć na rozgrywkę.

Warto przypomnieć, że w zeszłym tygodniu Sony oficjalnie zaprezentowało dwa nowe kolory kontrolerów DualSense. Firma w końcu ujawniła między innymi czarny pad.

Źródło: Twitter: ScufGaming

Tagi: DualSense PlayStation ps5 SCUF Xbox Xbox Series X|S