Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.05.2021 04:04
PS5 DualSense czarny
4347V

PS5 DualSense w czarnym i czerwonym kolorze oficjalnie! Zwiastun pokazuje nowe pady Sony

Sony właśnie zaprezentowało odświeżone kontrolery DualSense. Gracze już wkrótce kupią czarny kontroler do PlayStation 5. Zobaczcie materiał, który pokazuje sprzęt przygotowany dla wiernych fanów japońskiej korporacji.

Sony właśnie potwierdziło ostatnią plotkę i zapowiedziało nowe kolory kontrolerów DualSense. Musieliśmy zaczekać ponad pół roku, by firma zdecydowała się zaproponować graczom odświeżone pady, ale urządzenia już w przyszłym miesiącu trafią do sprzedaży. Zainteresowani mogą sięgnąć po Midnight Black i Cosmic Red.

„Nowa linia kolorystyczna będzie dostępna w sklepach detalicznych na całym świecie od przyszłego miesiąca”.

Tak nowe urządzenia zapowiedział Leo Cardoso – jeden z projektantów Sony:

„Naszym celem jest zawsze znajdowanie projektów, które zaskoczą i zachęcą naszych fanów, a te nowe kolory są wynikiem szeroko zakrojonego procesu selekcji. Chcieliśmy, aby nowe kolory kontrolerów uzupełniały się wzajemnie, podobnie jak oryginalny kontroler bezprzewodowy DualSense i konsola PS5, dlatego zaprojektowaliśmy kolory wokół motywu "galaktyki", ponieważ czuliśmy, że jest to naturalny postęp w stosunku do oryginalnych projektów PS5 i akcesoriów”.

Trzeba przyznać, że nowe wersje DualSense wyglądają elegancko i na pewno uzupełnią kolekcję wielu graczy. Teraz pozostaje tylko zaczekać na moment, gdy Sony wrzuci do sprzedaży czarne i czerwone panele do PlayStation 5 – tak by pasowały pod nowe pady.

Pady pojawiły się w sklepie Sony - premiera 11 czerwca, więc może na E3 zobaczymy panele? 

PS5 pady ceny

I jak?

PS5 DualSense - Czarny i Czerwony - 1

PS5 DualSense - Czarny i Czerwony - 2

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/05/13/two-new-dualsense-wireless-controller-colors-hit-shelves-starting-next-month/

Tagi: PlayStation 5 PS5 Sony