Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 16.05.2021 12:30
PS5 od Sony nowe gry
1637V

PS5 z mnóstwem mocnych gier third party? Christian Svensson przekonuje, że warto czekać

Wygląda na to, że oprócz mnóstwa gier od Sony, na PlayStation 5 mają pojawić się również mocne tytuły od zewnętrznych deweloperów.

W świecie Sony dzieje się obecnie naprawdę dużo i trudno się z tym spierać - zwłaszcza w odniesieniu do PlayStation 5.  Kilka dni temu otrzymaliśmy przecież prezentację dwóch nowych wersji kolorystycznych kontrolerów DualSense. Co jednak ważniejsze, dostaliśmy zapewnienie o dwudziestu pięciu tytułach, nad którymi mają obecnie pracować wewnętrzne zespoły Sony - to pobudza wyobraźnie!

Teraz jednak okazuje się, iż to nie wszystko! Nowe informacje płyną prosto z LinkedIna, gdzie do wpisu o nowych projektach od studiów Sony, który napisał Asad Quzilbash, odniósł się Christian Svensson. Mężczyzna jest szefem działu ds. globalnych współprac z wydawcami third party. I przyniósł naprawdę pozytywne informacje, które sprawiają, że chce się czekać na przyszłość z jeszcze większym zniecierpliwieniem.

Poinformował bowiem, aby prócz gier od wewnętrznych studiów, po prostu czekać również na to, co szykują partnerzy zewnętrzni! I brzmi to naprawdę pozytywnie, pozwalając wierzyć, że już za kilka miesięcy nowe generacje ruszą z kopyta. Oczywiście część wspomnianych projektów na pewno dostępna będzie na wielu platformach, ale wszyscy doskonale wiemy, jak bardzo Sony kocha czasową ekskluzywność.

PlayStation LinkedIn

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/05/sony_on_upcoming_ps5_games_wait_until_you_see_whats_coming_from_our_third-party_partners

Tagi: gry playstation PS5 Sony third party