Starfield wyłącznie na Xboksy i PC? Jeff Grubb potwierdza doniesienia o wyłączności tytułu

Gry (plotka)
1762V
Starfield wyłącznie na Xboksy i PC? Jeff Grubb potwierdza doniesienia o wyłączności tytułu
Kajetan Węsierski | 15.05.2021, 14:30

Jeśli wierzyć słowom popularnego insidera, może okazać się, iż wyczekiwany kosmiczny tytuł od Bethesdy pojawi się wyłącznie na sprzętach Microsoftu.

Starfield to gra zagadka, po prostu. Bardzo trudno jednoznacznie określić, z czym właściwie będziemy mieli do czynienia - poza tym, iż zostaniemy wysłani daleko w kosmos (co potwierdzają choćby wczorajsze materiały). Największą niewiadomą jest jednak premiera. Z jednej strony napływają do nas informacje o tym, że ma nadejść jeszcze w tym roku, a chwilę później druga strona to dementuje.

Dalsza część tekstu pod wideo

Inną kością niezgody jest kwestia tego, na jakie urządzenia gra może trafić. Oczywiście najczęściej pojawiającymi się głosami są te, które przekonują, iż będą to wyłącznie urządzenia Microsoftu. Wciąż jednak można znaleźć sporo osób, które uparcie podtrzymują, iż Starfield to zbyt duża gra, aby Bethesda miała odpuścić wydanie jej na konsolach Sony. Oficjalnego stanowiska wciąż nie mamy.

W sprawie postanowił się jednak wypowiedzieć ostatnio Jeff Grubb, którego wszyscy doskonale kojarzą. I według jego doniesień, sprawa jest już jasna. Tytuł ma trafić na PC oraz Xboksy. Informację przekazał za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, gdzie od razu rozpoczęły się dyskusje w komentarzach. Cóż, choć insider często przekazuje rzetelne informacje, wciąż warto traktować to zaledwie jako plotkę.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Starfield.

Źródło: https://twitter.com/JeffGrubb/

Komentarze (153)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper