Iza Łęcka Iza Łęcka 06.05.2021 09:01
Starfield
1131V

Starfield w 2021 roku? Jason Schreier nie pozostawia złudzeń

W ostatnim czasie byliśmy świadkami wielu niepotwierdzonych doniesień, zgodnie z którymi Microsoft dąży do premiery Starfield w 2021 roku. Jason Schreier jest jednak przekonany, że nie możemy liczyć na tak pozytywny scenariusz.

Korporacja z Redmond może posiadać w rękawie jeszcze kilka asów na ten rok, jednak możliwe, że na tej liście nie znajduje się Starfield. Tak przynajmniej twierdzi redaktor Bloomberga, który udzielał odpowiedzi na pytania podczas sesji AMA.

Obecnie Jason Schreier promuje nową książkę zatytułowaną „Press Reset: Ruin and Recovery in the Video Game Industry” - w trakcie wydarzenia dziennikarz został zapytany o Starfield. Jego zdaniem nie powinniśmy spodziewać się tegorocznej premiery nowej gry Bethesdy. Co więcej, Schreier potwierdził, że nie słyszał o większych niespodziankach szykowanych na czerwcową imprezę.

Zgodnie z plotkami Starfield miałby znajdować się na ostatniej prostej, jednak Bethesda to kolejne studio, które mierzy się z opóźnieniami i trudnościami spowodowanymi pandemią. Wczoraj udostępniony został dokument Microsoftu, w którym potwierdzono, że w zeszłym roku nie zapowiedziano trzech kluczowych pozycji, jakie mogły zadebiutować w poprzednich miesiącach.

Starfield vs Jason

Źródło: https://www.resetera.com/threads/starfield-unlikely-to-release-on-2021-according-to-jason-schreier.421265/

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Jason Schreier Starfield