Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.05.2021 10:48
Mass Effect Legendary Edition. EA przypomina o społeczności fanów w świetnym filmiku
1161V

Mass Effect Legendary Edition. EA przypomina o społeczności fanów w świetnym filmiku

Dziś moment na który czekało wiele osób. Kompilacja Mass Effect Legendary Edition ląduje na rynku. EA i BioWare przygotowały z tej okazji efektowny filmik.

Tym razem EA skupia się na motywie społeczności fanów marki Mass Effect. Materiał przygotowano oczywiście w związku z premierą Mass Effect Legendary Edition. Miłośnicy tej interaktywnej space opery tłumaczą, co lubią najbardziej w rzeczonej marce. W filmiku nie zabrakło wypowiedzi pochwalających ładunek emocjonalny, dostępny w grze  czy przebitek z niesamowitych cosplayów, które wykonywali fani na przestrzeni lat.  EA twierdzi, że "epicka trylogia ukształtowała całe pokolenie, a teraz zainspiruje nowe".

Faktycznie jest szansa na renesans popularności marki. Mass Effect Legendary Edition doczekało się znakomitych ocen w recenzjach. Dziennikarze chwalą jakość zremastereowanej grafiki, a średnia ocen, jakie zgarnia odświeżony pakiet z trylogią gier BioWare to 8,6/10. Pojawiają się nawet tak wysokie noty, jak 9,5/10 od Press Start. Redaktor tego serwisu stwierdził, że Mass Effect Legendary Edition to jeden z najlepszych remasterów w historii tego typu przedsięwzięć.

Jeśli jesteśmy już w temacie odświeżonej grafiki - polecam nasz poprzedni news, w którym możecie dokładnie przeanalizować zmiany graficzne w Legendary Edition. Przypominam też o osobliwym zabiegu dotyczącym polskiego tłumaczenia zremasterowanego wydania trylogii.

Na zdjęciu autorstwa ThePuddinsphoto: MeganeCosplays, @lady_nilin, @redchaoscosplay, @ela_arvedui.

Źródło: Instagram: @ThePuddinsphoto, @MeganeCosplays, @lady_nilin, @redchaoscosplay, @ela_arvedui
YouTube

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Mass Effect Legendary Edition