Iza Łęcka Iza Łęcka 14.05.2021 13:59
PlayStation 5
5380V

PS5 od 2899 zł. Konsola Sony w nowych zestawach i dobrych cenach

W ostatnich dniach PS5 było dostępne w wielu rozbudowanych kompletach w wyższych cenach, jednak na dobry początek weekendu możemy przedstawić kilka innych ofert. W najtańszej propozycji gracze zgarną pakiet z nową konsolą za 2899 zł.

Problem z dostępnością PlayStation 5 jest doskonale znany producentowi, który zapewnia, że nadal ciężko pracuje nad dostarczeniem oczekiwanej liczby egzemplarzy sprzętu. Zgodnie ze słowami Jima Ryana, produkcja wzrośnie w drugiej połowie roku, co daje cień szansy, że na półkach sklepowych z czasem zobaczymy konsole najnowszej generacji.

Sklepy jednak nie ustają w proponowaniu nowych pakietów z PS5 - najświeższe oferty zostały zamieszczone w Media Markt oraz Media Expert. Tym razem komplety są całkiem zróżnicowane i posiadają nie tylko gry czy dodatkowe kontrolery DualSense, lecz również inne dodatki, a ich ceny rozpoczynają się od 2899 złotych.

PS5 w różnych ofertach:

Nawiązując do ostatnich wyników sprzedaży nowych urządzeń, warto przypomnieć, że w Japonii PlayStation 5 cieszy się nieco lepszą popularnością niż PlayStation 4 w analogicznym okresie, jednak Sony oprócz dostarczenia kolejnych modeli, skupia się również na kreowaniu następnych gier. Deweloperzy z SIE Worldwide Studios pracują nad ponad 25 produkcjami, z czego niemal połowa stanowi całkowicie nowe IP. Pamiętajmy, że już 11 czerwca sympatycy PlayStation będą mogli ograć Ratchet & Clank: Rift Apart - przygodówka osiągnęła już złoty status

[Aktualizacja #1]

Nowa oferta:

Tagi: playstation PlayStation 5 PS5