Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.05.2021 18:18
Ratchet & Clank: Rift Apart w złocie
785V

Ratchet & Clank: Rift Apart nie zaliczy opóźnienia. Twórcy zakończyli prace nad grą

Posiadacze PS5 mogą szykować DualSense na kolejne wyjątkowe doświadczenie. Ratchet & Clank: Rift Apart nie zaliczy opóźnienia i Insomniac Games właśnie oficjalnie potwierdziło zakończenie prac nad grą. Tytuł oficjalnie otrzymał„złoty status”.

Po zaprezentowaniu naszej opinii o Ratchet & Clank: Rift Apart, przedstawieniu nowych fragmentów rozgrywki, a nawet ujawnieniu pozytywnych informacji dla łowców platyn, możemy teraz oficjalnie potwierdzić, że Insomniac Games zakończyło prace nad kolejną produkcją na PlayStation 5. Tytuł jest gotowy na premierę.

Możemy mieć w tej sytuacji pewność, że tytuł Insomniac Games bez najmniejszego problemu zadebiutuje w przyszłym miesiącu. Twórcy zakończyli główne prace nad pozycją i choć pewnie będą teraz jeszcze pracować nad aktualizacją premierową, to jednak gracze mogą już szykować się na zabawę.

Ratchet & Clank: Rift Apart jest bez wątpienia jedną z najważniejszych produkcji dla Sony, ponieważ według pierwszych opinii twórcy kolejny raz nie zawiedli wyciągając z platformy PlayStation jej wszystkie najważniejsze funkcje. Insomniac Games nie tylko oferuje piękną grę, ale tytuł będzie również czerpał garściami z między innymi dysku SSD.

Źródło: Twitter: insomniacgames

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment