Iza Łęcka Iza Łęcka 13.05.2021 10:20
GTA: Wisła Płock
2056V

GTA: Wisła Płock podbija Sieć. Polski klub pomysłowo przedstawił ważną wiadomość

GTA wciąż inspiruje graczy oraz innych deweloperów, tymczasem nawet Wisła Płock postanowiła wykorzystać rozgłos panujący wokół produkcji Rockstar. Zespół z Ekstraklasy opublikował zabawny materiał, który potwierdza przedłużenie umowy z piłkarzem.

GTA: Wisła Płock to specjalny materiał przygotowany przez Wisłę Płock, w którym drużyna potwierdza przedłużenie umowy z Piotrem Tomasikiem. Włodarze zespołu nie zdecydowali się jednak na tradycyjne ogłoszenie, które obwieściłoby fanom pozytywną wiadomość – inspirując się Grand Theft Auto, opracowano niezwykle kreatywny film nawiązujący do kultowej pozycji. Sposób prezentacji został przyjęty przez kibiców ze sporym entuzjazmem.

Tymczasem nie słabną plotki dotyczące najświeższej odsłony GTA. W Sieci udostępniana została nowa grafika prawdopodobnie przedstawiająca mapę z Grand Theft Auto 6, jednak informatorzy snują domysły, że na "nowe dziecko" Rockstar przyjdzie nam jeszcze długo zaczekać – możliwe, że nawet w 2022 roku gracze nie będą mieć okazji sprawdzić produkcji. Jedno jest pewne: deweloperzy jeszcze w 2021 roku planują zapewnić odpicowane GTA 5. 

GTA Wisła Płock

Źródło: https://www.meczyki.pl/newsy/gta-wisla-plock-kreatywny-film-polskiego-klubu-z-okazji-przedluzenia-kontraktu-wideo/165788-n

Tagi: grand theft auto GTA Wisła Płock