GTA 6 z odległą datą premiery? Informator podaje szczegóły

Gry (plotka)
5328V
GTA 6 z odległą datą premiery? Informator podaje szczegóły
Wojciech Gruszczyk | 03.05.2021, 12:26

Rockstar powinno w najbliższych miesiącach przedstawić next-genowe GTA 5 i wrzucić produkcję na rynek, ale bardzo możliwe, że na podobny scenariusz nie możemy liczyć w przypadku GTA 6. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom – gra nie zadebiutuje nawet w 2022 roku.

Rockstar poszukuje nowych testerów, co wywołało sporo pozytywnych opinii wśród społeczności fanów Grand Theft Auto. Gracze wierzą, że GTA 6 może nadejść wkrótce, ale jeśli wierzyć najnowszemu przeciekowi – sytuacja nie wygląda tak różowo.

Dalsza część tekstu pod wideo

ViewerAnon, znany informator prezentujący nowe szczegóły dotyczące wielu filmów i seriali, wypowiedział się na temat GTA 6. Insider odniósł się do wiadomości, według której produkcja Rockstar może zadebiutować „wkrótce”.

Jego zdaniem Rockstar w zeszłym roku ustalił datę premiery GTA 6 i gra ma trafić na rynek pod koniec 2023 roku.

W zasadzie ma to sens biorąc pod uwagę, że dopiero pod koniec 2021 roku zagramy w odpicowane Grand Theft Auto 5. W następnej kolejności Rockstar powinien skupić się na promocji nowej opowieści, a jak wiadomo – studio lubi zaprezentować grę wcześniej, by dwukrotnie przełożyć premierę i w ostateczności wrzucić na rynek przygodę, która spełni oczekiwania sympatyków.

Jesteście zaciekawieni tematem GTA 6? Sprawdźcie różne scenariusze dotyczące potencjalnej zapowiedzi pozycji.

Źródło: https://wccftech.com/gta-6-late-2023

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper