Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.05.2021 18:02
Grand Theft Auto VI
4442V

Mapa z GTA 6 na kolejnym zdjęciu. Lokacja ma potwierdzać przecieki

Rockstar nie śpieszy się z prezentacją GTA 6, ale systematycznie w Sieci pojawiają się nowe fotki, które mają prezentować mapę z oczekiwanej produkcji. Najnowsze zdjęcie pozwala spojrzeć na wielką lokację.

Jeśli wierzyć ostatnim przeciekom, to nie możemy liczyć na szybką prezentację GTA 6, ponieważ Rockstar ma czas – tytuł ma trafić na rynek dopiero w 2023 roku. Nie oznacza to jednak, że w Sieci nie będą pojawiać się kolejne przecieki, które mogą zainteresować fanów uniwersum.

Na Reddicie pojawiła się nowa mapa z GTA 6, która ma potwierdzać, że Rockstar projektując nowe Grand Theft Auto chce zaprosić graczy ponownie do Vice City. Już wcześniej pojawiły się plotki, które pozwoliły sądzić, że deweloperzy wykorzystają znaną lokację, by trafić w gust wielu sympatyków tego IP.

Trzeba na pewno zaznaczyć, że to nie jest pierwsza prezentacja mapy z GTA 6, która pojawiła się w Sieci, ale według wielu entuzjastów tego IP – faktycznie tym razem mamy okazję oglądać najbardziej dopracowany pokaz lokacji.

Według graczy na Reddicie – Rockstar mógł ponownie nie dopilnować (taką sytuację widzieliśmy z Red Dead Redemption 2) miejscówki do swojej najnowszej gry lub po prostu jest to bardzo mądrze wykonane oszustwo.

Jeśli wierzyć plotkom, to lokację z GTA 6 ma pokazywać od pewnego czasu jeden z byłych pracowników studia, który miał okazję rozwijać Grand Theft Auto 6, ale nie otrzymał szansy zakończenia pracy z resztą zespołu.

GTA 6 mapa

Źródło: https://www.dualshockers.com/gta-6-map/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Tagi: Grand Theft Auto Grand Theft Auto 6 Grand Theft Auto VI GTA 6 Rockstar Games