Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.05.2021 09:21
Nie tylko Mass Effect Legendary Edition. Sony reklamuje nowości na PS5 i PS4 z tego tygodnia
796V

Nie tylko Mass Effect Legendary Edition. Sony reklamuje nowości na PS5 i PS4 z tego tygodnia

Sony jak co tydzień przypomina nam o nowościach, wydawanych na PS4 i PS5. Sprawdźmy, na co tym razem chce nam zwrócić uwagę firma.

Na yotutubowym kanale PlayStation Access pojawił się filmik reklamujący najważniejsze wydawnicze nowości z tego tygodnia - oczywiście wydawane na PS4 i PS5.

Tym razem Sony przypomina o premierze Hood: Outlaws & Legends. Niestety w przypadku tego wyczekiwanego przez wielu tytułu możemy mówić o rozczarowaniu - gra zdobywa oceny na poziomie 6,5/10, o czym pisaliśmy już 2 dni temu (pojawiają się nawet tak niskie werdykty jak 4/10).

Oprócz Hood w reklamie Sony nie zabrakło wzmianki o Subnautica Subzero i Mass Effect: Legendary Edition, czyli zremasterowanym wydaniu kultowej marki sci-fi. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Subnautica w swojej podstawowej wersji była niedawno dostępna za darmo na PlayStation Store w ramach akcji Stay At Home.

Kolejna nowość z tego tygodnia skupiona, tak jak Sunautica Subzero, na morskim motywie, to Call of the Sea, które właśnie zadebiutowało na PS4 i PS5. Więcej na temat tej premiery napisaliśmy tutaj.

Tagi: