Iza Łęcka Iza Łęcka 11.05.2021 13:25
Call of the Sea - PS4 / PS5
803V

Call of the Sea od dzisiaj na PS5 i PS4. Gra została zaprezentowana na rozgrywce i zwiastunie

Od dzisiaj posiadacze PlayStation 5 i PlayStation 4 będą mogli zapoznać się z dotychczasowo ekskluzywną przygodą, która pierwotnie debiutowała na Xboksach Series X|S, Xboksie One i PC. Call of the Sea w nowej wersji zostało zaprezentowane na kilku materiałach.

Call of the Sea pod koniec zeszłego roku trafiło na Xboksy Series X|S, Xboksa One oraz PC i od dnia premiery jest dostępne w abonamencie Xbox Game Pass. Z tytułem w ramach oferty Microsoftu mogą zapoznać się gracze korzystający z konsol.

Od dzisiaj przygoda wykreowana przez Out of the Blue będzie dostępna na PlayStation 5 i PlayStation 4 – z tej okazji możemy sprawdzić premierowy zwiastun, a redakcja PlayStation Access opracowała gameplay.

Wydarzenia z Call of the Sea przedstawią losy Norah – kobieta zaniepokojona brakiem wiadomości od ukochanego wyrusza na tajemniczą wyspę. Bohaterka stara się odnaleźć męża, który brał udział w ekspedycji na południowym Pacyfiku. W trakcie gry uczestnicy zmierzą się z wieloma zagadkami środowiskowymi, które stopniowo ujawniać będą sekrety nieznanego miejsca. Fabuła jednocześnie będzie się skupiać na przedstawieniu uczuć protagonistki i jej relacji z Harrym.

Call of the Sea zebrało dotychczas oceny na poziomie 75-81% (w zależności od wersji, za Metacritic).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Call of the Sea Out of the Blue ps4 PS5 Raw Fury