Guilty Gear Strive prezentowane przez Sony. Japończycy zapraszają na otwartą betę

News
841V
Guilty Gear Strive prezentowane przez Sony. Japończycy zapraszają na otwartą betę
Iza Łęcka | 11.05.2021, 11:13

Sony zaprasza do drugiej bety Guilty Gear Strive, do której mogą dołączyć wszyscy zainteresowani gracze. Bijatykę wypróbują posiadacze PlayStation 5 i PlayStation 4 – autorzy nie tylko wprowadzili zmiany po poprzednich testach, ale zapewniają nową zawartość.

W marcu potwierdzono przełożenie premiery Guilty Gear Strive, jednak opóźnienie terminu miało zostać należycie wykorzystane przez deweloperów z Arc System Works. Po pierwszych testach i zdobyciu informacji zwrotnych od graczy, zespół pracował nad znaczącym usprawnieniem jakości rozgrywki. Debiut bijatyki jednak nadchodzi nieubłaganie, dlatego sympatycy szybkich pojedynków ponownie mają okazję do sprawdzenia nowej odsłony znanej serii.

Otwarta beta została zaplanowana na 13-16 maja, jednak już teraz z PlayStation Store można pobrać niezbędne pliki, by w czwartek po uruchomieniu serwerów automatycznie wskoczyć do rozgrywki. Podczas testów otrzymamy dostęp do wszystkich 15 postaci, ale autorzy wprowadzili także kilka ulepszeń, między innymi w Online Lobby.

W tym miejscu dodacie betę Guilty Gear Strive do biblioteki:

Warto przypomnieć, że bijatyka będzie dostępna w cenie 249 zł – w tym wypadku otrzymacie dostęp do wersji z PlayStation 4 i PlayStation 5. Na PlayStation Store znajdują się również Deluxe Edition (349 zł) oraz Ultimate Edition (419 zł), które oferują cyfrowe dodatki. Głównym elementem zestawu jest przepustka sezonowa GGST.

Źródło: https://gamingbolt.com/guilty-gear-strive-trailer-prepares-for-second-open-beta

Komentarze (25)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych