Guilty Gear Strive do wypróbowania za darmo na PS5 i PS4. Otwarta beta wystartowała

News
868V
Guilty Gear Strive do wypróbowania za darmo na PS5 i PS4. Otwarta beta wystartowała
Wojciech Gruszczyk | 19.02.2021, 08:57

Twórcy Guilty Gear Strive zapraszają wszystkich graczy na wypróbowanie najnowszej bijatyki. Tytuł został właśnie udostępniony na PlayStation 5 i PlayStation 4, więc wszyscy fani gatunku mogą się przekonać, czy warto zainwestować w produkcję.

Od początku roku nie możemy mówić o wielu wyjątkowych premierach, więc na pewno znajdzie się część graczy, która chętnie sprawdzi Guilty Gear Strive. Tytuł zadebiutuje na rynku dopiero w kwietniu, ale deweloperzy są pewni swego i zdecydowali się na otwarte testy – w rozgrywce mogą uczestniczyć posiadacze PlayStation 5 i PlayStation 4.

W becie Guilty Gear Strive sprawdzicie rozgrywkę sieciową oraz offline, a twórcy zadbali nawet o samouczek, który ma zapewnić niezbędne podstawy. Do naszej dyspozycji oddano 13 postaci, a wśród trybów znajdziecie klasyczny versus, który pozwala sprawdzić swoje umiejętności z kolejnymi przeciwnikami.

Zainteresowani muszą pobrać zaledwie 5GB, więc naprawdę warto poświęcić chwilę, by przekonać się, czy Guilty Gear Strive faktycznie może zaprezentować nową jakość rozgrywki. Deweloperzy mówią wprost o przygotowaniu „rewolucji w bijatykach”.

„Guilty Gear -Strive- wzbogaca rozgrywkę o kilka innowacyjnych rozwiązań. Dzięki nim gracze, którzy nie mieli dotąd styczności z serią, będą mogli szybko opanować podstawy, a jednocześnie nowy tytuł będzie mieć rozbudowany, kreatywny gameplay, z którego słynęły poprzednie odsłony Guilty Gear. Urozmaicenia takie jak mechanika rozbijania ścian uatrakcyjnią starcia i pozwolą stosować nowe techniki walki”.

Już wkrótce podzielimy się naszymi wrażeniami z Guilty Gear Strive. Igor od kilku dni sprawdza grę, która może okazać się jedną z najciekawszych propozycji kwietnia.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/02/reminder_guilty_gear_strive_beta_now_open_to_everyone_on_ps5_ps4

Komentarze (41)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper