Dexter bez oryginalnej obsady. Powróci jedynie Michael C. Hall

Filmy i seriale
1101V
Dexter bez oryginalnej obsady. Powróci jedynie Michael C. Hall
Iza Łęcka | 10.05.2021, 12:56

Showtime nie zamierza dokończyć wątków większości bohaterów z serii „Dexter”. Stacja zdecydowała się na kontynuowanie wydarzeń, jednak w nowym sezonie nie zobaczymy między innymi Jamesa Remara, który występował w serialu od samego początku.

Jeszcze w 2021 roku ramówkę Showtime zasili nowa historia „Dextera”. Twórcy ostatnio pokazali pierwszy, konkretny teaser, a wcześniej potwierdzili, że chcą naprawić swoje błędy i odpowiednio zakończyć cały serial.

Nie możemy jednak oczekiwać powrotu wielu znanych postaci. James Remar, który pomimo śmierci swojego bohatera miał okazję systematycznie pojawiać się w kolejnych odcinkach, potwierdził, że zarówno on, jak i reszta zespołu nie zostali zaangażowani w tworzenie nowej serii.

Aktor wcielający się w Harry'ego Morgana, przybranego ojca Dextera, który pojawiał się w scenach retrospekcji i podczas prowadzenia wewnętrznego monologu przez mordercę, wspomniał, że aktorzy chcieli wrócić do projektu, ale Showtime miało inny pomysł na nowe odcinki i nie skontaktowało się z nimi.

Michael C. Hall ponownie wcieli się w Dextera Morgana, jednak mężczyzna nie będzie mieszkał w Miami – kilka lat po zakończeniu ostatnich przygód postać będzie się ukrywać, więc brak niektórych osób z obsady ma swoje fabularne uzasadnienie. Dexter mógłby jednak ponownie prowadzić wewnętrzne rozmowy chociażby z Harrym, co wpisywałoby się we wcześniej przyjętą koncepcję.

Źródło: https://screenrant.com/dexter-season-9-no-returning-characters-james-remar/

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych