Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.04.2021 19:14
Dexter x Showtime
1344V

Dexter na pierwszej zajawce prezentującej głównego bohatera. Serial zadebiutuje w 2021 roku

Dexter Morgan zaprezentuje nową historię jeszcze w 2021 roku. Showtime właśnie opublikował pierwszy konkretny teaser, który pokazuje głównego bohatera serii. Stacja potwierdziła także szczegóły emisji.

Showtime w październiku potwierdziło powrót serialu o charakterystycznym analityku krwi z zamiłowaniem do wykonywania własnych zleceń. Stacja w zeszłym roku zapowiedziała nowy sezon, który pobudził fanów, bo jak wiadomo oryginalna seria została zakończona w zaskakująco słaby sposób.

Teraz otrzymaliśmy pierwszą prezentację „bohatera po latach”, na którym widzimy protagonistę serii. Dexter Morgan powróci jesienią i najnowsza opowieść zostanie zakończona po dziesięciu odcinkach. W głównej roli zobaczymy Michaela C. Halla.

Jak wiadomo wydarzenia z nowego sezonu będą kontynuować znane wątki, jednak trudno powiedzieć, w jaki sposób autorzy rozwiążą problematyczne zakończenie z 2013 roku.

Aktualnie jednak nie potwierdzono ostatecznej daty premiery – ta nadejdzie już wkrótce. Fani serialu na pewno powinni wyczekiwać na szczegóły, ponieważ twórcy chcą naprawić fatalne zakończenie.

Źródło: YouTube.com

Tagi: dexter Showtime teaser