Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.05.2021 13:30
Microsoft nowe gry Xbox
1820V

Xbox z nowymi grami w przyszłym tygodniu. Na konsolach Microsoftu pojawi się 7 premier

Ekipa Xboksa, jak co tydzień, zaprezentowała nam w specjalnym wpisie na blogu wszystkie premiery gier, do jakich dojdzie w nadchodzących dniach. 

W ostatnim tygodniu fani Microsoftu dostali niezły zalew informacji. Pojawiły się przecież doniesienia sugerujące, że Xbox Game Pass rzeczywiście może trafić na inne konsole! Jakby tego było mało, dowiedzieliśmy się, że amerykańscy giganci z branży mogą szykować kilka dużych niespodzianek i zapowiedzi, po których fani mają zwariować - na to przyjdzie poczekać jednak przynajmniej do E3. 

Kolejny weekend i kolejna dawka premier na nadchodzący tydzień. W minionych dniach było naprawdę interesująco, a wisienką na trocie był oczywiście debiut Resident Evil Village. Teraz nie będzie tak owocnie, albowiem pojawi się zaledwie siedem nowych gier, choć wśród nich nie zabraknie głośnych i bardzo wyczekiwanych pozycji. Spójrzcie sami, co będzie można nabyć na konsolach Xbox: 

  • Death Crown (12 maja)

  • Rift Racoon (12 maja)

  • Sure Footing (13 maja)

  • Exodemon (14 maja)

  • Karma. Incarnation 1 (14 maja)

  • Mass Effect Legendary Edition (14 maja)

  • Subnautica: Below Zero (14 maja)

Chyba nie ma wątpliwości, że najmocniejsze będzie zakończenie tygodnia, gdzie dostaniemy dwie duże produkcje. Osobiście najbardziej czekam oczywiście na Mass Effect Legendary Edition, w którym mam zamiar spędzić długie godziny oraz Subnautica: Below Zero, które zapowiada się naprawdę kapitalnie. Jak to wygląda u Was? Na co przeznaczycie kasę? 

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/05/07/next-week-on-xbox-may-10-to-14/

Tagi: gry Microsoft premiery Xbox XSX