Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.05.2021 09:30
DualSense, PS5, kontroler, kolor
2155V

DualSense trafi do sprzedaży w nowych kolorach? Ciekawe doniesienia na temat kontrolerów do PS5

Bardzo intrygujące informacje płyną z jednej z hiszpańskich stron poświęconych grom wideo - według tamtejszej redakcji, nowe kolory kontrolerów DualSense są coraz bliżej.

W ostatnich tygodniach o kontrolerach DualSense od PlayStation 5 było całkiem głośno. Niestety nie wiązało się to z innowacyjnymi możliwościami, które oferują, ale problematycznym błędem. Chodzi oczywiście o problem z dryfowaniem analogów. Najpierw mogliśmy czytać, że Sony mogło w łatwy sposób zapobiec popularnej usterce, a zaledwie kilka dni temu na jaw wyszły informacje, że firma doskonale o niej wiedziała

Warto w końcu przełamać passę negatywnych wiadomości o PS5 DualSense. Bardzo ciekawe informacje pojawiły się bowiem na hiszpańskiej stronie - Area Jugones (portal słynie z trafnych wycieków odnośnie do ofert PlayStation Plus). Teraz wspomnieli o tym, że nowe kolory kontrolerów są już w drodze, co sugeruje, że mogłyby zadebiutować już w najbliższych miesiącach. 

Tamtejsza redakcja wspomina o dwóch wariantach kolorystycznych - czerwono-czarnym oraz czarno-szarym. I należy oczywiście podjeść do tych informacji z pewnym dystansem. Hiszpańscy dziennikarze nie podają żadnych szczegółów, a choć mają bardzo wiarygodną historię i często bardzo dobre wycieki, to wciąż zaledwie plotki. Niemniej, jestem przekonany, że w przypadku nowych wersji kolorystycznych PS5 DualSense, mowa jest nie o "czy będą", a "kiedy będą"

Źródło: https://areajugones.sport.es/videojuegos/ps5-sony-lanzara-nuevos-dualsense-en-color-rojo-y-gris-en-base-a-una-filtracion/

Tagi: DualSense kolor kontrolery pady PS5