Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2021 19:35
Mass Effect Legendary Edition
1118V

Mass Effect Legendary Edition zaoferuje 3 platyny. Gracze zdobędą mnóstwo trofeów

BioWare szykuje się do wielkiej premiery Mass Effect Legendary Edition. W Sieci wylądowały już pełne listy trofeów oraz osiągnięć i gracze mogą szykować się na trzy osobne listy przeładowane wyzwaniami.

Już w przyszłym tygodniu wszyscy gracze wraz z komandorem Shepardem wyruszą na trzy wielkie opowieści wykreowane przez BioWare. Upiększone gry zajmą sporo miejsca i zaoferują wiele ulepszeń, ale teraz możemy jednocześnie potwierdzić, że każda z produkcji otrzyma własną platynę lub calaka.

Dane wylądowały już na witrynach i gracze mogą przygotować się na zdobycie aż 130 trofeów. To naprawdę sporo i ponownie fani powinni przygotować się na mnóstwo najróżniejszych misji – listy wyzwań poszczególnych odsłon znajdziecie poniżej:

Zamierzacie zmierzyć się z trzema calakami? Na pewno nie będzie to łatwe zadanie – choć przeglądając zestawienia mam wrażenie, że twórcy odrobinę zmniejszyli poziom trudności. Dla wielu graczy będzie to spora przyjemność, bo zdecydowanie za długo czekaliśmy na to odświeżenie. Na szczęście BioWare podeszło do tematu w dobry sposób i w jednym zestawie otrzymamy trzy gry.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/05/mass_effect_legendary_edition_has_three_platinum_trophies_on_ps4_130_trophies_in_total

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition