Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.04.2021 18:13
Mass Effect Legendary Edition
1724V

Mass Effect Legendary Edition na oficjalnym porównaniu. BioWare pokazuje odświeżone klasyki

Electronic Arts właśnie zaprezentowało pełny materiał zestawiający Mass Effect Legendary Edition z oryginalnymi produkcjami. Gracze mogą liczyć na poprawioną oprawę, która zostanie dopieszczona w trzech odsłonach serii. To dobry pokaz trylogii.

BioWare w ostatnich dniach przedstawiło wielką listę zmian przygotowanych do Mass Effect Legendary Edition, a teraz możemy sprawdzić pełny zwiastun zestawiający oryginalne odsłony serii z nowym wydaniem. Łatwo można dostrzec, że deweloperzy poprawili każdą produkcję.

Czy warto w tej sytuacji sięgnąć po odświeżony pakiet? Mam wrażenie, że sympatycy uniwersum nie będą się zastanawiać. Mass Effect Legendary Edition będzie świetną opcją dla wszystkich graczy, którzy dotychczas nie mogli zapoznać się z trzema przygodami komandora Sheparda.

W przypadku Mass Effect Legendary Edition nie musimy obawiać się o opóźnienia, ponieważ w weekend informowaliśmy naszą społeczność, że BioWare zakończyło prace nad zestawem. Kolekcja będzie gotowa na debiut, więc sympatycy marki mogą odliczać do 14 maja.

Zamierzacie sprawdzić Mass Effect Legendary Edition już w połowie przyszłego miesiąca?

Źródło: YouTube.com

Tagi: BioWare electronic arts Mass Effect Legendary Edition