Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.05.2021 16:14
Mass Effect
1607V

Mass Effect Legendary Edition zajmuje naprawdę sporo. Znamy rozmiar gry na konsolach

Jeśli zamierzacie grać w Mass Effect Legendary Edition, to musicie przygotować sporo wolnego miejsca na konsolach. Na Xboksach Series X|S i Xboksie One ruszył już pre-load, który potwierdza ile GB muszą pobrać gracze, którzy chcą zapoznać się z całą kolekcją.

Mass Effect Legendary Edition zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, więc Electronic Arts zachęca graczy darmowymi bonusami, a BioWare przedstawiło szczegóły rozdzielczości oraz płynności animacji na różnych platformach.

Do premiery pozostał już tydzień, więc w sklepie Microsoftu uruchomiono pre-load. Gracze mają kilka dni, by pobrać 84,3GB – jest to rozmiar całego Mass Effect Legendary Edition, czyli trzech części serii Mass Effect z serią dodatków.

Na Twitterze PlayStation Game Size pojawiły się informacje dotyczące wersji na PlayStation 4 – według dostępnych szczegółów gra w Europie z pierwszą aktualizacją ma zajmować około 101GB – w przypadku Xboksów możliwe, że patch dopiero trafi na serwery.

84-101GB to naprawdę sporo biorąc pod uwagę, że PlayStation 5 i Xboksy Series X|S nie oferują nawet 1TB na zapis pozycji. Oczywiście Mass Effect Legendary Edition debiutuje aktualnie tylko na PS4, XOne i PC, ale na nowych konsolach włączymy gry za pomocą wstecznej kompatybilności.

Źródło: Twitter: SnoopyG7, PlaystationSize

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect Legendary Edition