Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2021 17:22
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 - problemyPS5
893V

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 z problemami na PS5. CI Games opóźnia premierę gry na konsolę Sony

CI Games na ostatniej prostej opóźniło premierę Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 w wersji na PlayStation 5. Twórcy na ostatniej prostej natrafili na problem, przez który zdecydowali się na przełożenie premiery. Gracze jednak mogą liczyć na darmową aktualizację z PS4 na PS5.

Nie mamy dobrych informacji dla snajperów z naładowanym PlayStation 5. CI Games napotkało na „problemy”, których deweloperzy nie mogli przewidzieć i z tego powodu zdecydowano się opóźnić debiut Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 na PS5:

„Nie mogliśmy przewidzieć napotkanych problemów. Mogę zapewnić graczy, że bardzo doświadczony, profesjonalny i oddany zespół pracuje wraz z ekspertami Sony oraz dostawcą silnika nad zapewnieniem posiadaczom PS5 najlepszego doświadczenia snajperskiego, na jakie zasługują. Darmowa aktualizacja do wersji na PS5 będzie dostępna zarówno dla posiadaczy fizycznych i cyfrowych wersji na PS4” - zapewnia Tobias Heussner, producent wykonawczy w CI Games.

Sytuacja nie zmienia się w przypadku pozostałych platform, więc Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 bez najmniejszego problemu trafi 4 czerwca na Xboksy Series X|S, Xboksa One, komputery osobiste oraz PlayStation 4. Jeśli kupicie grę na PS4, to otrzymacie tytuł CI Games w ramach bezpłatnej aktualizacji.

CI Games postanowiło dodatkowo zaoferować pierwsze duże DLC za darmo wszystkim graczom, więc pliki pobierzemy na PS4, PS5, XSX|S, XOne i PC. Dodatek zaoferuje nową mapę, dzięki której sprawdzimy swoje umiejętności w nowych kontraktach.

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 będzie dostępny za 99,99 zł na PC i 149,99 zł na konsolach. Sprawdźcie gameplay oraz zwiastun z najnowszej pozycji CI Games.

Źródło: Informacja prasowa: bettergamingagency
Twitter: SGWContracts

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior Contracts 2