Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.05.2021 15:52
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
841V

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na długiej rozgrywce. Sprawdźcie gameplay w 4K

CI Games rozpoczyna konkretną promocję Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Na dobry początek możemy sprawdzić dłuższy gameplay, który pokazuje sporo akcji ze snajperem w roli głównej. Bohater jednak nie zawsze będzie korzystał ze swojej cenionej broni.

CI Games potwierdziło, że Lords of the Fallen 2 zadebiutuje dopiero w 2022 roku, ale w najbliższych tygodniach gracze będą mogli zapoznać się z innym tytułem studia. Na rynku już wkrótce zadebiutuje Sniper Ghost Warrior Contracts 2 i produkcja od premiery będzie dostępna w dobrej cenie.

Teraz możemy sprawdzić najnowszy gameplay z Sniper Ghost Warrior Contracts 2, który pokazuje rozgrywkę z finalnej wersji pozycji. Gracze mogą liczyć, że podczas wielu wydarzeń sięgniemy po główny oręż protagonisty, ale oczywiście od czasu do czasu w ręce naszej postaci pojawi się inna broń – na materiale zobaczycie sporo scen, gdy bohater nie może korzystać ze snajperki.

Zamierzacie zapoznać się ze Sniper: Ghost Warrior Contracts 2? Patrząc na materiał mam wrażenie, że CI Games nie odkrywa serii na nowo, ale pewnie takie były założenia studia. Deweloperzy zebrali sporo pochwał za pierwszą część kontraktów, więc twórcy będą chcieli wykorzystać opinie zwrotne, by zapewnić fanom więcej cenionych elementów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior Contracts 2