Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.05.2021 15:40
PS5 w fantastycznej formie
7573V

PS5 w fantastycznej formie. Gracz znacząco odświeżył wygląd PlayStation 5

Wygląd PS5 jest wciąż szeroko komentowany, ale urządzenie Sony pozwala realizować bardzo ciekawe pomysły, które nie bez powodu zbierają pochwały od fanów marki PlayStation. Najnowszy projekt przybliża bryłę PlayStation 5 do nowoczesnego PC.

Sony może w przyszłym roku odświeżyć projekt PlayStation 5, ale nie powinniśmy w tym wypadku oczekiwać zmian w samej bryle. Japończycy według plotek mają zadbać, by produkcja PS5 była tańsza.

Możemy mieć oczywiście pewność, że korporacja w pewnym momencie wrzuci na rynek nowe panele PlayStation 5 lub nawet zdecyduje się na większe odświeżenie wyglądu konsoli. Zanim jednak doczekamy się oficjalnej zapowiedzi – możemy sprawdzić kolejny projekt fana.

Gracz nie tylko zmienił kolor urządzenia, ale zajął się odsłonięciem podzespołów urządzenia, które następnie schował za przezroczystą pleksi. Pomysł przybliża PS5 do komputerów wrzuconych w odpowiednie obudowy – nawet udało się zadbać o podświetlenie.

Pewnie nie każdemu taka propozycja przypadnie do gustu, ale mam wrażenie, że pomysł autora wypada znacznie lepiej od klasycznej białej wersji, na którą zdecydowało się Sony wrzucając PlayStation 5 na rynek.

Co sądzicie o tym pomyśle?

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation 5 PS5 Sony